Darder (5): Artà için yeni bir gizli karşılaşma

Topun çıkışında haklıydı ve kesmesi güvenli. Ancak tek hedef, Rusyn’in kalçasını kırdığı ve Diego López’e karşı gol attığı Zorya’nın hedefiydi. Gelişmeye devam etmesi gereken birçok oyunu var.

Calero (7): Merkez savunma oyuncusu, Espanyol’un iyi bir yatırım yaptığını göstermeye devam ediyor. Top ve orta sahada çok güvenli olan Valladolid her şeyi yukarı ve aşağı aldı. Görünüşe göre yeni gelen biri değil. Her şey onun arka tarafın başı olacağını gösteriyor.  

Dídac (6): Javi López’e benzer bir maç. Solak, Espanyol’un üstünlüğüyle ikinci yarıda hücum edip hücum yapan ve çok daha fazla ortaya çıkan Zorya’ya karşı ilk yarıda pek oynamadı. 

Marc Roca (8): Pivotta başka bir ekran. Oyunun temposunu kontrol ettiğini görmek güzel. Dümene geçti ve Zorya’nın aklını kaybetti. Vargas’ın Espanyol’un ikincisini, bir sanat eseri kaydetmesi için yardım. 

Darder (5): Artà için yeni bir gizli karşılaşma. Orta saha oyuncusu istiyordu ama rakip takımın yoğunluğundan önce, özellikle oyunun başında yapamadı. Espanyol’un üç çeyrek bölgesinde sihrine ihtiyacı olduğu için Darder gelişmeye devam etmelidir. 

Barn (7): ‘Korsan’ için oldukça yüksek. İlk yarıda topa dokunmadı, ancak ikinci yarıda ayrıldı ve pivotta Marc Roca’ya katıldı. Dokundu, hareket etti ve onunla tüm takımı hareket ettirdi. Chapeau. 

Melendo (5): Tahmin edilen pek belirleyici oyuncu olmayan Sant Adrià’nın bir başka gri buluşması. Sırtında birçok top tuttu ama daha fazlasını vermesi gerekiyor, özellikle kaleye bakarak ve asist yaparak. Toplarını kaybetmez ama başka bir şey oynanmalıdır. Hala iyileştirme için yer var. 

Ferreyra (7): Espanyol’un oyuna hakim olması çok uzun sürdüğü için çok fazla topu kazıtmayı başaramadı, ancak sahada avlanan bir kişi rakipsiz bir kafa vuruşuyla onu kaleye soktu. Arjantinli bölgeye adım attığında dinamit aldı ve tekrar gösterdi.  

M. Vargas (6): Arjantin, alıştığımız gibi dripling yapamadı. Gereğinden fazla acı çeken bir Espanyol’u kaldırmak için gerekli kıvılcımdan yoksundu. Buna rağmen, Shevchenko’ya karşı üç kez numara yaptıktan sonra yeni bir golle oyundan ayrıldı. 

Alternatifler

Víctor Sánchez (7): Espanyol’un ikinci yarıda çok ihtiyaç duyduğu ciğerleri verdi. Onun girişi, Marc Roca ve Granero’nun oyunun dümenini ele geçirmesi için çok önemliydi. Yine harika bir maç çıkardı ve sezona sansasyonel bir başlangıç ​​yapıyor.  

Wu Lei (5): Birkaç dakika oynadı ve diğer dünyadan hiçbir şey teklif etmedi. Çok hızlı ama iyi seçmesi gerekiyor. Kendini geliştirmek zorunda çünkü bu sezon David Gallego için önemli bir oyuncu olması gerekiyor. 

Campuzano (s.c.): Son dakikaları oynadı ve çok fazla vakti yoktu. Bölgenin kenarından bir atış denedi.   

Sevilla’nın spor direktörü Ramón Rodríguez ‘Monchi’, bu Cuma günü Fransız forvet Wissam Ben Yedder’i hatırladı. "O bir Sevilla futbolcusu" ve şu "ona teklif gelmedi"böylece işe dönecek "13 Temmuz’da Amerika Birleşik Devletleri’ne seyahat edecek" ortaklarıyla.

07/05/2019

14: 27’de CEST

EFE

Monchi forvetler Munas Dabbur ve Luuk de Jong’un sunumunda, fesih hükmü 40 milyon euro olan Sevilla forvetinde PSG veya Manchester United gibi kulüplerin olası ilgisine değindi ve o gün açık bıraktı. yeni zorluklar aramaya çıkma olasılığı.

"Zamanı gelince neyin ortaya çıkabileceğini değerlendireceğiz ama ben hipotezlerden bahsetmiyorum. Beş forvetimiz var ve bu iyi korunan bir pozisyon. (Julen) Lopetegui, bir sırık oraya hareket etmeseydi çok sevinirdi."Real Madrid oyuncusu Sergio Reguilón’a kredi vermek istemeyen Monchi’ye güvence verdi çünkü "henüz tıbbi testleri geçmedi".

Cadiz koçu istedi "her türlü cevabı atla" Sevilla’nın pazarlık yaptığı İtalyan Lazio orta saha oyuncusu Luis Alberto Romero hakkında "saygısızlık olur, özellikle burada eğitim almış bir çocuğa"ve bunun farkında "onun hakkında konuştuğum her şey bir bombaya dönüşürdü".

Monchi çabalarının hızı için kendisini tebrik etse de "Bu öğleden sonra şablonu kapatabilseydim yapardım, bu cennet gibi olurdu" Çünkü "son günleri bekleme stratejisi yok" Y "tam bir iş yapıldı ve hem isimler hem de güçlendirilecek pozisyonlar masanın üzerinde".

Aurier: "Ben Yedder’i PSG’de veya Barça’da görüyorum"

Bir Sevilla oyuncusunun Messi’ye akıl almaz övgüsü

Sevilla’nın başkanı José Castro gösterdi "ne olduğu ve ne olacağı konusunda heyecanlı", ne yapacaklar "gelecek sezon için mümkün olan en iyi takım"Dani Ceballos ile sözleşme imzalama olasılığı hakkında yorum yapmak istememesine rağmen, "bu teknik bir karar olurdu, doktor Monchi". 

Real Madrid’den Sevilla’ya 2019-20 sezonu için kiralık olan solak Sergio Reguilón, bu Cuma günü vurguladı. "Sevilla’nın adı çıktığında" olası kaderi olarak onu ve onun hakkında düşünmedi "kafa daha fazlasını duymak istemedi".

07/05/2019

17: 07’de açık CEST

EFE

"Benim için harikaydı"Madridli oyuncu, Sevilla’yı takım olarak tanımlayan Sevilla kulübü medyasına anlattı "Avrupa düzeyinde çok üst" ve geçen Ekim ayında ilk Real Madrid takımına ilk kez giren teknik direktör Julen Lopetegui ile tekrar buluşacak.

Lopetegui’ye güvence verdi "çok iyi bilir" ve kredisini kapatmadan önce onu aradı, "ama gerekli de değildi çünkü buraya gelmek istediğime çoktan ikna olmuştum, ancak bu size daha fazla güven veriyor", belirtti.

Reguilón, Gipuzkoan koçunun kendisinden verebileceğini bildiği şeylerle katkıda bulunmasını istediğini sözlerine ekledi: "çalış, neşe ve onunla yaptığını yap, rekabet et ve iyi antrenman yap, devam etmek için ideal kulüp bu" dövme.

"Buraya gelme seçeneğim varken, bunu düşünmedim. Takım arkadaşlarımla gerçekten başlamak istiyorum, bu zorlukla büyük bir hevesle karşılaşıyorum ve ekibin geri kalanını başlatmayı ve tanışmayı dört gözle bekliyorum.", yeni Sevilla oyuncusu vurguladı.

Olarak tanımlandı "çok yoğun bir oyuncu, uzun bir yolculukla, savunması zor" ve kimler katılmayı sever "saldırı"ve bunu vurguladı "hepsi" Sevilla’da yapmak istiyorum, bir kulüpten "Pek goldbets.top çok şeyi severler ama her şeyden önce hobileri İspanya’nın en iyilerinden biridir.".

Sol bek olduğunu söyledi "Çok hırslı" Sevilla hayranlarını içeriden tanımak ve "hepsi bu gömlek için".

"Sevilla’dan buraya her geldiğimde hayranlarım, saçınızı diken diken eden o marşı görmek için kalıyorum ve Avrupa Ligleri (beş) ile bunu yapmak kolay değil", sahip olduğu konusunda ısrar eden Reguilón’u belirtti. "Çok arzu" nın-nin "yarışmaya başlayın ve her şeyinizi sahada verin"peki sen istiyorsun "bu hobiyi birinci kişide yaşa". 

Her yazın aynı şarkısı. «Yeni takım …» ifadesini kaç kez duyduk? Şimdi düşünmeye başlayalım. Tekrarlanan bu cümleyi duyduğumuz zamanların kaçında bir spor direktörüne atıfta bulunuyoruz? İlk üçlüyü kazanan Barça, Txiki Beguiristain’in Barcelona’sı olarak mı anıldı?

07/06/2019 20:59 CEST

Albert Grace

Belli ki değil. Ama istisnalar olmadan futbol ne olurdu? Ve bunlardan biri çok yakın. Sevilla bu istisnalardan biridir. Bugünden itibaren bu Monchi’nin yeni Sevilla’sı olacak. Spor direktörü, Roma’daki o kadar da iyi olmayan macerasının ardından geri döndü ve bu imzalar için bir yeteneği olduğunu gösteriyor. Yazı sever ve pazarda suda balık gibi hareket eder. Bazılarının dediği gibi, yaşlı Monchi için ofiste başka bir gün. 

San Bernardo, en eski yükselenlerden biri oldu ve neredeyse tamamlanmış görevlerle sezon öncesi başlangıcına ulaşmak için yıl boyunca yaptığı günlük ve sessiz çalışmayı gösteriyor. Her şeyi son ana bırakmayan gayretli öğrenci gibidir. Sahip olduğu bütçeyi biliyor ve bunun üzerine Sevilla kitlelerini heyecanlandıracak bir şablonu yeniden tasarladı.

Bir yıl daha, Monchi neredeyse sıfırdan başlamak zorunda kaldı. Bir antrenör olmadan ve Sarabia veya Quincy Promes gibi önemli adamların ayrılmasıyla Sevilla spor direktörü, kesinlikle anında performans verecek «made in Monchi» imzalarıyla takımı yeniden tasarladı.

Uzun kariyerini Sevilla’da bir spor direktörü olarak getirenlerin büyük çoğunluğu gibi. 7 Temmuz itibariyle Nervión ekibi, Julen Lopetegui’nin antrenör olarak işe alınmasını da hesaba katarsak, her bir pozisyonu yedi, sekiz imza atarak pekiştirdi. 

İsimli aktarımlar

Dabbur, Diego Carlos, Joan Jordán, De Jong, Koundé, Ocampos ve Reguilón şimdiye kadar kapatılan eklemelerdir. Hollandalı saldırganlardan birini vurgulamak için, PSV Eindhoven’da sansasyonel bir sezona imza atmaya geliyor. Ayrıca yıldız projeksiyonlu bir stoper olan ve Sevilla tarihinin en pahalı imzası haline gelen Koundé’nin gelişine de özel önem vermeliyiz. 

Yine de, her zaman yaptığı gibi içeri girmek için önce dışarı çıkması gerekiyordu. Şimdiye kadar 10 oyuncu transfer pazarında Sevilla disiplinini terk etti, bu da bu haftalarda Sevilla ofislerinden çıkmış olması gereken dumanı gösteriyor. En büyük ve en önemli kayıp PSG yönünde Sarabia ve sırasıyla Quincy Promes, Mercado ve Muriel’in Ajax, Çin ve Atalanta’ya olan kayıpları oldu. 

Pazarın bu ilk haftalarında Monchi’nin bakiyesi 107 milyon transfer ve satışta 48,7’dir. Buna rağmen, Sevilla spor direktörü dengeyi dengelemeye yardımcı olan satışları kapatması gerektiğini biliyor. Dabbur ve Luuk de Jong’un gelişleri, ödünç verildikten sonra Milano’ya dönen André Silva’ya ve muhtemelen Ben Yedder’in unutmasına hizmet edecek.